Zásadní obrat ve výrobě a montáži okapových systémů

Štítky:

Obracím se na Vás jako na instituci pohybující se ve světě financí a podnikání.

Rád bych v České republice prosadil revoluční technologii, která znamená zásadní obrat ve výrobě a montáži okapových systémů, kterých se v ČR ročně prodá za cca 1 miliardu. Svojí originalitou má tento produkt zdárný předpoklad získat do 5let 20% – 25% trhu s okapy v ČR. Genialita tohoto systému je kromě jiného v tom, že dokáže jako jediný na světě vyrobit okap v celku dle potřebné délky. Představte si situaci kdy k budově která potřebuje okapy přijíždí dodávkový automobil. Posádka zaměří potřebné délky okapů a za pomoci válcovací stolice která je uvnitř automobilu vyrobí rychlostí 10bm za 1minutu požadované délky okapů bez jediného spoje!! Nejdelší okap bez jediného spoje byl vyroben na bytovém domě o délce 42,38m!! (viz.video na našich webových stránkách) To je světový rekord. Posádka okapy namontuje nebo je jen vyrobí pro čekajícího klempíře který nemusí nikam jezdit nic nikde nakládat a hlavně se ničím nezdržovat, neboť okapy přijedou za ním. Jedinečnost tohoto systému je také ve způsobu uchycení, neboť je opět jediný na světě, který nabízí dvě možnosti, klasické háky a vnitřní držáky (viz video na našich webových stránkách). V ČR nemám žádnou konkurenci která by mne mohla ohrozit. Většinu komponentů již vyrábím sám. Jsem také levnější nežli zavedené okapové systémy npř. LINDAB a PREFA. K uvedení této geniální technologie na trh v ČR je zapotřebí systémem postupných kroků investovat 3.000.000,-Kč za které nabízím podíl (dle výše vkladu i většinový) na zisku v nově vzniklé firmě, nebo zhodnocení investice do 3let. V současné době vlastním dva stroje na výrobu okapů. Mám vypracovaný stručný Podnikatelský plán a reálnou možnost získat zastoupení pro ČR ohledně dovozu strojů na výrobu okapů.Další jen osobně.
Závěr: tento produkt má velký potencionál lze s ním provozovat živnost, středně velký podnik i vybudovat velký business, záleží jak se uchopí a zafinancuje.

Děkuji.

Petr Šnajdr

longrin@atlas.cz

1 komentář

 

Tomáš Micka

29.2.2016

Dobrý den,
narazil jsem na Váší nabídku čistě náhodou, ale zaujala mě, vím, že už to jsou 2 roky, co jste vkládal tento inzerát, ale rád bych se zeptal, jestli se Vám podnikání rozjelo, popřípadě jestli je prostor ještě pro investici.
s pozdravem, Tomáš Micka.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>