Celní záležitosti nechte raději na profesionály

V současnosti není problém sehnat spediční firmu. V každém kraji je jich několik, jen si musíte dobře vybrat. Záleží pouze na vás, jestli se rozhodnete podle referencí stálých zákazníků nebo zda dáte na doporučení svých známých.

Na spediční firmu je vhodné přenést veškeré věci ohledně celních služeb. Celní zákony jsou složité, jedná se o nekonečné papírování, administrativu, zákony se mění snad každým dnem. Také často hraje roli problém s jazykovou bariérou. Proto byste toto rozhodně neměli postupovat sami, ale obrátit se na spediční firmu, která celní služby poskytuje a toto vše zvládne za vás.

Spediční firma JK SPED zajišťuje přepravu nákladů a prodej a výrobu vázacích a manipulačních prostředků. Po vstupu do EU se začali věnovat také modernímu elekronickému proclívání a zpracovávají statistické hlášení intrastat. Firma působí v celních službách, dopravních službách, prodeji a výrobě vázacích prostředků a zdvihacích zařízení, zaměřila se také na prodej manipulační techniky, služby okolo manipulace s materiálem, intrastat, dodávky nářadí, nástrojů, spojovacího materiálu a osobních ochranných pracovních pomůcek. Jejich služby využívají stavební firmy, dopravci a dopravní firmy, obchodníci, dovozci a vývozci, výrobci i drobní zákazníci.

Orientuje se na import a export a nabízí komplexní služby ohledně pohybu zboží. Cizí jí samozřejmě není ani námořní přeprava, mezinárodní, speciální a kontejnerová přeprava, balíková služba, přeprava malých nebo kusových zásilek, spedice, logistika, celní deklarace a mnoho dalších služeb.

Logistika ale také manipulační technika a vázací prostředky, o to všechno se postará společnost JK SPED. Nabízí také osobní ochranné pracovní pomůcky, OOPP, jako jsou pracovní rukavice, pracovní oděvy, montérky, helmy, brýle, zástěry a mnoho dalších. Samozřejmostí je, že vám na přání na všechny tyto pomůcky udělají potisky vaší firmy.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>