Jak může nákup ready made společnosti pomoci začínajícím podnikatelům?

Štítky:

Mnohý dobrý podnikatelský záměr může ztroskotat na faktu, že podnikatel nemá v pravý okamžik svou firmu zaregistrovanou. Základním rysem moderního trhu je rychlost – firmy bojují o zákazníky především rychlostí, s jakou mu dodají své zboží nebo poskytnou své služby. Podnikatel, který potřebuje začít provozovat svou firmu co nejdříve, nechce se zdržovat jejím zakládáním nebo se domnívá, že by to administrativně nezvládl, má nyní jedinečnou možnost pořídit si společnost již hotovou, založenou. To je ready made.

Ready made společnost je společnost s ručením omezeným, akciová společnost nebo i evropská společnost, která je již obchodním soudem registrovaná, společnost, která je určena pouze k prodeji novému podnikateli. Ready made společnost nikdy nevyvíjela žádnou obchodní činnost, je zapsaná v obchodním rejstříku, má svůj název, své sídlo, svoje IČO, má nulovou ekonomickou a účetní historii, 100% garanci bezdlužnosti.

„Ready made společnost je společnost, kterou jsme založili pro Vás,“ nabízí Jakub Maur, jednatel firmy Profispolečnosti.cz, která se právě prodejem ready made společností zabývá. „Naše ready made společnosti jsou k mání za nejnižší ceny na trhu, mají exkluzívní sídla v Praze, vyřizujeme pro ně volné živnosti, některé jsou i přihlášené k DPH. Náš seznam společností pro Vás denně aktualizujeme.“

Všechny ready made společnosti mají splacený základní kapitál v minimální povinné výši, to je 200.000 u společností s ručením omezeným, 2.000.000 u akciových společností. „V naší nabídce jsou ale také společnosti s vyšším základním kapitálem“, dodává Jakub Maur.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>