Problémy s cash flow Vám pomůže vyřešit služba „Zaplatíme Vaše účty“

Peníze za dodané zboží či služby mohou mít Vaši dodavatelé na svých běžných účtech již v den, kdy o službu „Zaplatíme Vaše účty“ požádáte. Získat takto můžete 1 000 Kč – 50 000 Kč. Za férových podmínek, vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru

Takřka obratem můžete získat 1 000 Kč – 50 000 Kč se splatností až 30 dnů (nový klienti společnosti Kouzelná půjčka, jež tuto službu poskytuje, mohou získat první půjčku až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů).

Celý proces probíhá online na stránkách společnosti Kouzelná půjčka, viz detail služby „Zaplatíme Vaše účty“, vyplnění formuláře s žádostí o půjčku Vám nezabere více jak 5 minut s tím, že informaci o výsledku schvalovacího procesu obdržíte SMS zprávou do 60 minut od odeslání žádosti.

Jak přesně funguje služba „Zaplatíme Vaše účty“?

Služba „Zaplatíme Vaše účty“ pomáhá podnikatelům tím, že společnost Kouzelná půjčka odešle peníze z půjčky ne žadateli o půjčku, ale na účet, jež je uveden na faktuře, kterou žadatel o půjčku odešle spolu s žádosti.

Žadateli o půjčku samozřejmě přijde doklad potvrzující celou transakcí s tím, že zaplacené úroky jsou daňově uznatelným nákladem.

Společnost Kouzelná půjčka tímto procesem zkracuje dobu, během níž se peníze dostanou k věřiteli (nemusíte čekat na peníze a následně je přeposílat, což celý proces zbytečně zdržuje).

Půjčku u Kouzelné půjčky získáváte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám, jako klientovi, poskytuje vysokou míru ochrany. Poskytovatel půjčky je Vám v tomto případě vždy povinen sdělit celkové náklady na půjčku (tzv. RPSN) a nemůžu na půjčku vázat nestandardní zajišťovací metody (směnka, rozhodčí doložka).

Pokud tedy i Vy patříte mezi ty, kteří se čas od času dostanou do krátkodobé platební neschopnosti, neváhejte a řešte Vaši situace rychlou nebankovní půjčkou společnosti Kouzelná půjčka.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>