Virtuální kancelář – chytrá úspora peněz

V posledních letech se setkáváme se stále zvyšujícím se zájmem o tzv. virtuální kanceláře. Díky technologickému pokroku je již poměrně běžné pracovat z prostředí vlastního domova a klasická kancelář ztrácí na svojí atraktivitě a v důsledku toho se značná část podnikatelů uchyluje k levnější a méně náročné variantě, jíž je právě virtuální kancelář.

Hlavní výhodou těchto kanceláří je především jejich cena, jelikož dnes jsou adresy sídel nabízeny za pouhých několik set korun za měsíc. Dalšími klady jsou bezesporu rychlost jejich vyřízení, která předejde komplikacím s obvyklým získáváním souhlasu vlastníka nemovitosti s umístěním sídla, dále lukrativnost těchto adres zlepšující image společnosti, potažmo zajištění administrativní práce ze strany poskytovatele.

Na druhou stranu například pro subjekt s platnou registrací k dani z přidané hodnoty není virtuální kancelář pro tyto účely plně dostačující, jelikož musí být nahlášena zároveň adresa „skutečného sídla“, kde dochází k hlavním rozhodnutím ve společnosti a kde je prováděna její činnost. Proto je důležité být při výběru adresy pro umístění sídla opatrný a nenechat se zlákat pouze nízkou cenou, ale zároveň si pohlídat splnění všech zákonných podmínek.

Sídla na adresách, jež poskytuje společnost LEGAL COMPANY s.r.o., jsou, jak stanoví zákon, vždy viditelně označena štítkem s názvem obchodní firmy a jejím identifikačním číslem, a zároveň jsou také opatřena poštovní schránkou a je zaručeno, aby klient dostal poštu včas. Garance dlouhodobého pronájmu je zaručena poskytováním sídel ve vlastních nemovitostech a nehrozí tedy vznik sporu s vlastníkem dané nemovitosti. Každý podnikatel, který se rozhodne této služby využít, může počítat s velkou finanční úsporou a také zvýšením prestiže jeho společnosti.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>