Co vlastně znamená slovo offshore?

Štítky: , ,

Termín offshore má několik významů. Původní význam tohoto slova znamenal pobřežní, vycházel z anglosaského obchodního práva používaného ve většině zemí, které byly pod anglickou koloniální správou. V takových zemích se zakládají tzv. offshore společnosti a tyto země jsou známé jako daňové ráje. Primárním důvodem pro zakládání offshore společností v daňových rájích je snaha o využití příznivějšího systému zdanění, než jaký nabízí domácí systém, tedy o daňovou optimalizaci. Offshore společnosti jsou ale také zakládány z důvodu anonymity či ochrany vlastnictví a majetku.

Termínem offshore se zjednodušeně označují také samotné offshore společnosti.

Zakládání a využívání offshore společností je legální a legitimní cesta k zajištění anonymity vlastnictví nebo ke snižování daňové zátěže a k posílení ochrany majetku.

Mezi offshor destinace, tedy daňové ráje patří např. i USA, Velká Británie, Nizozemsko, Malta nebo Kypr, země s dobrým renomé a přitom přívětivým daňovým systémem.

Založení offshore společnosti v daňovém ráji s využitím služeb naší společnosti je velmi jednoduché, diskrétní a profesionální, protože v oblasti offshore spolupracujeme s naším renomovaným partnerem – společností Valian.cz – který se problematice offshore společností v daňových rájích úspěšně věnuje již od roku 1998. Pokud tedy uvažujete o offshore podnikání, obraťte se na naši firmu Profispolečnosti.cz.

Můžete si rovněž koupit ready made offshore společnost. To je společnost bez jakékoli obchodní i vlastnické historie.
Než se rozhodnete pro některé z výše uvedených řešení, naše firma Vám poskytne kvalifikovanou offshore konzultaci, která bude pro nové majitele naší offshore společnosti zdarma.

1 komentář

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>