Jak přilákat nové zákazníky? Pomůže Vám databáze firem Albertina

Z odborné literatury je známé, že přímý marketing může mít efekt pouze tehdy, pokud se zacílí na správné osoby. A právě v tomto zásadním bodě Vám pomohou databáze firem Albertina.

Ještě jste o nich neslyšeli? Albertina je databáze nejdůležitějších a pravidelně aktualizovaných údajů o více než 3 milionech registrovaných společností u nás i všech obchodních firmách na Slovensku.

Používáním této databáze firem ušetříte spoustu cenného času. Získáte potřebné informace a díky nim nové zákazníky. Často na mnoho let dopředu, jak uvádějí uživatelé v recenzích. Mnozí znásobili objem svého podnikání tolikrát, že se o tom původně neodvažovali ani snít.

Vyzkoušejte databázi Albertina:

  • získáte nové zákazníky
  • prověříte konkurenci, potenciální partnery, jejich platební chování a dluhy
  • na minimum omezíte rizika svého podnikání
  • budete upozorněni na nespolehlivé plátce DPH
  • zjistíte údaje o vlastnících nemovitostí, z finančních závěrek a mnohé další

S Albertinou najdete to, co potřebujete

Práce s databází Albertina je mimořádně komfortní. Většinou se orientujete podle činnosti firmy, jejího obratu, počtu zaměstnanců a kontaktů. Žádané jsou také informace o platební morálce, konkurzu nebo likvidaci firem. Podstatným kritériem bývá i geografická vzdálenosti společnosti nebo zjištění, zda vykázala v posledním roce zisk.

Výsledky vyhledávání pohodlně analyzujete prostřednictvím programu Report a pak už rovnou exportujete telefonní čísla na vybrané odpovědné osoby.

Albertina funguje univerzálně

Informace v databázi Albertina jsou neustále ověřované a využít je tak může kreditní, obchodní, finanční i marketingové oddělení Vaší firmy. Albertina Vám zkrátka dnes a denně pomáhá s uzavřením dobrých obchodů. A nezáleží na tom, zda pracujete ve velkém podniku, nebo jste malý živnostník. Stačí, že chcete podpořit svůj marketing, komunikaci a vztahy se zákazníky. Jako ve společnosti Edenred CZ, jejíž manažerka říká: „Albertina nám umožňuje rychlý přístup ke všem informacím o registrovaných subjektech v celé ČR. Díky profesionálnímu týmu a vstřícnému přístupu je pro nás tato spolupráce velkým přínosem.“

Kde koupit databáze firem Albertina?

Databáze firem Albertina pořídíte v e-shopu společnosti Bisnode na DVD. Zvolit lze Silver a Gold verzi.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>