Nevíte, jak na založení s.r.o.?

Štítky: ,

Zakládání obchodních společností v České republice je ke škodě začínajících podnikatelů stále ještě časově i administrativně hodně náročný proces. Pro řadu z nich představuje nepříjemnou překážku při startu jejich nové firmy. A není to překážka jenom pro začátečníky: i zkušení podnikatelé, kteří už nějaké firmy založili a provozují a v podstatě vědí, jak na to, se často rozhodnou svěřit založení své další firmy profesionálům prostě proto, aby se mohli osobně věnovat výhradně své hlavní obchodní činnosti a nemuseli ztrácet čas obíháním úřadů.
Se založením Vaší nové společnosti s ručením omezeným Vám však ochotně pomohou profesionálové z naší firmy Valian.cz. Službu založení s.r.o. na míru poskytujeme odborně a za dobrou cenu. Objednáte-li si založení s.r.o. u nás, umožníme Vám, abyste mohli odstartovat své podnikání bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže.
Předtím, než si definitivně objednáte naši službu založení společnosti s ručením omezeným, Vám poskytneme veškeré potřebné informace a Vy se budete moci na jejich základě rozhodnout, co přesně bude pro Vaše podnikání nejvýhodnější.
V rámci procesu založení společnosti vyřídíme za klienta veškeré administrativní i právní náležitosti a zajistíme zápis nové firmy do obchodního rejstříku obvykle do 8 dnů. Pro novou společnost také vyřídíme na přání zákazníka potřebná živnostenská oprávnění či koncese a podle potřeby rovněž zaregistrujeme novou firmu k daním (k dani z příjmu, DPH, srážkové dani apod.).

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>