Sídlo firmy v Praze

Pokud Vás již nebaví stále se opakující kontroly ze strany správních orgánů – finanční úřad, živnostenský úřad, pracovní úřad a podobně – měli byste popřemýšlet o změně sídla pro vaší firmu na adresu v Praze? 

Se sídlem firmy v Praze se Vás takovéto časté kontroly týkat nebudou, jelikož dle statistik se vyskytuje nahodilá kontrola společnosti se sídle v hlavním městě zhruba jednou za 100 až 200 let, dle konkrétní adresy, na které má firma umístěné své sídlo. 

Poskytnutí sídla firmy je dnes velmi žádaná služba, která je díky euronovele občanského zákona z roku 2009 jednodušší než kdy dříve. Tato euronovela zakotvila do našeho právního řádu usazovací svobodu pro všechny obchodní společnosti a ty nově zcela legálně mohou používat tzv. virtuální sídla firmy, i když provozovna, kde je vykonávána faktická činnost, je umístěna v jiné obci, než je adresa sídla firmy. 

Co získáte pokud budete mít sídlo firmy v Praze? Změnou sídla firmy na prestižní pražskou adresu si velká společnost nebo také i malá firma získá kromě nižší frekvence kontrol také větší důvěryhodnost a lepší podnikatelskou image. Sídlo firmy v Praze má za výhodu také to, že se již nebudete muset tolik obávat zbytečné závisti ze strany třetích osob, jak je běžné při úspěchu firmy na malé obci. Virtuální sídlo využívá v současné době cca 40% všech obchodních společností a to z důvodů výše naznačených. Pokud se i Vy chcete zařadit do této skupiny společností, neváhejte využít nabídku společnosti Profisídla.cz, která se poskytování sídel firmy zabývá a nabídne Vám individuální služby šité na míru každé firmy. Více informací naleznete např. na webové stránce firmy Profisídla.cz zde: http://profisidla.cz/nase-sluzby/poskytnuti-sidla/ 

Mít své vlastní sídlo firmy v Praze nikdy nebylo jednodušší!

1 komentář

 

Luboš Horák

19.7.2017

Není pro podnikatele z malých vesnic spíše přítěží mít sídlo firmy v Praze, nebo jiném velkoměstě – třeba Brně? Jak potom probíhá komunikace mezi jednotlivými stranami? A jak vybírat ta správná virtuální sídla pro podnikatele?

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>