Tip: Nábytek do kanceláře z bazaru

Pokud potřebujete rychle a levně vybavit kancelář, zkuste se obrátit na bazar. Zánovní nábytek dobré značky je pořád funkční a hezký, přičemž za něj zaplatíte třeba jen 10 procent z původní ceny.

Určitě si však použitý a outletový kancelářský nábytek před nákupem prohlédněte, zvláště pokud zařizujete větší prostory. Solidní firmy, které s ním obchodují, mají sklady a show roomy s neustále obměňovaným zbožím, příp. ho v e-shopu dokonale popíšou a nafotí. Jistou zárukou může být i věhlas výrobce nábytku a zkušenost uživatele, byť i zprostředkovaná recenzí.

K populárním značkám kancelářských sestav patří:

  • Bene – německý výrobce pevného a robustního nábytku, který je žádaný hlavně v bankách. Zakoupit lze i celé manažerské pracoviště či třeba rohovou recepci, vše elegantní a za dostupné bazarové ceny.
  • Kinnarps – oblíbený švédský nábytek s neotřelým technickým řešením a jednoduchou montáží. Stolky nebo zásuvkové kontejnery značky Kinnarps rozhodně nejsou tuctové a i z bazaru jsou jako nové.
  • König Neurath – excelentní nábytek z Německa, který v České republice právě zažívá boom, takže „z druhé ruky“ mnohdy ani není k sehnání. Dostat se k nějakému kousku je pak o to větší radost.
  • Steelcase – americká legenda na trhu s kancelářským nábytkem, často stavebnicového typu. Produkty této firmy jsou mimořádně kvalitní a pomáhají vytvořit příjemné pracovní prostředí. Např. za elegantní skříň s mnoha přihrádkami značky Steelcase vydáte v bazaru jen 2 000 Kč a za kancelářský stůl „L“ 2 500 Kč.
  • Techo / Ahrend Royal – osvědčený český výrobce nábytku pro jakoukoliv kancelář, který své výrobky dodává do celého světa, především bankovnímu sektoru. Skříně, kontejnery a stolky jsou nabízeny v designech šeď, ořech, buk a hruška. A v sortimentu jsou i pěkné židle za bazarové ceny od 1 000 Kč.
  • Vitra – vrchol současného designu s přesahem do uměleckého díla. Přesto lze v bazaru narazit na kousky už od 1 000 Kč, např. kancelářské židle veselých barev. Také paravány, přídavné přihrádky či malé skříňky jsou cenově dostupné.

Rovněž značky Hobis, Interiér Říčany nebo Mias OC / Samas se těší přízni hlavně začínajících firem, a to z důvodu nižší ceny jejich zboží.

Co je to outlet?

Vedle bazarového nábytku se v posledních letech zvyšuje zájem také o outletové vybavení kanceláří. Může to být nábytek z minulé sezóny nebo třeba ze zrušeného obchodu či skladu, který se vyklízí. Vždy je ale v perfektním stavu, s výraznými slevami a zákonnou zárukou.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>