Úspěch podnikání je ovlivněn i adresou kanceláře

Zatímco si před několika lety fyzické osoby zřizovaly vlastní živnost, v současné době se do popředí zájmu staví podnikání formou právnické osoby. Podnikání je spletité a obtížné jako sám život. A úspěch často ovlivňují malé a velké detaily. Velice zásadní maličkostí je také adresa kanceláře firmy.

Každý podnikatel, který si zakládá vlastní právnickou osobu (např. společnost s ručením omezeným či akciovou společnost), musí dodržet zákonem definované podmínky. A jednou z těchto základních podmínek je vymezení vlastního sídla firmy a kanceláře. Mít na vizitce uvedenou lukrativní adresu v centru Prahy by chtěl mít každý podnikatel, ale ne každý si pronájem skutečné kanceláře může dovolit. Přesto existuje řešení – takzvaná virtuální kancelář.

Výhody virtuální kanceláře

Téměř žádné starosti a minimální náklady – přesně tak by se daly virtuální kanceláře charakterizovat. Můžete sídlit na prestižní adrese v hlavní metropoli, ale přitom zaplatíte jen zlomek ceny v porovnání s pevnými kancelářemi. K jednání s obchodními partnery či úřady jsou na adrese virtuálního sídla k dispozici také zasedací místnosti, jež se dají krátkodobě pronajmout.

Exkluzivní adresy po celé České republice

Pakliže máte zájem o virtuální kanceláře v Praze, můžete se obrátit na společnost FIRMUS a.s., která se vedle Prahy soustředí i na Brno, Ostravu a slovenskou Bratislavu. Zkrátka tedy nepřichází ani klienti z jiných koutů České republiky.

Nicméně centrem obchodních a podnikatelských příležitostí je bezpochyby Praha. Zde vám společnost FIRMUS a.s., která si zakládá především na renomé, nabízí virtuální kanceláře na atraktivních adresách v městských čtvrtích Praha 1, Praha 2 a Praha 10.

Vedle virtuálního sídla vám FIRMUS a.s. poskytuje také prodej ready-made společností a zakládání nových společností na klíč.

1 komentář

 

David

24.6.2015

A vyplatí se ještě dneska využívat ready made? Koukal jsem i na jiné weby a stojí to více peněz… Dneska se dá založit s. r. o. za 1 kč.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>