Víme, jak vyzrát na zpracování mezd

Začínáte podnikat a obáváte se nároků kladených na mzdové účetnictví? Nemáte čas sledovat aktuální legislativu? Účinnou pomoc Vám poskytne systém Vema, jeden z nejrozšířenějších programů na mzdy v České republice a na Slovensku.

Software Vema na zpracování mezd není jen „mzdová kalkulačka“ – umí toho podstatně více. Funguje v souladu s platnými zákony, provádí automatické přepočty mezd do hloubky 12 měsíců, eviduje změny u zaměstnanců v časové řadě, řeší více souběžných pracovněprávních vztahů, dokáže nastavit individuální odměňování, zajišťuje automatické srážky ze mzdy včetně řešení exekucí v zákonném pořadí, vypočítává nárok na dovolenou a samozřejmě se komplexně stará o roční zúčování daně z příjmů.

Software Mzdy Vema zabezpečuje výstupy do účetnictví, pro penzijní fondy i banky, podrobné rozúčtování mzdových nákladů i propojení s excelem (import a export dat). Komunikuje s Českou správou sociálního pojištění, bankami a zdravotními pojišťovnami, přičemž přehledně eviduje stav podání jednotlivých oznámení. Stačí, když data jednou připravíte, a pak už je odesíláte hromadně.

6 důvodů, proč si koupit Mzdový a personální systém Vema

  1. Nejrozšířenější software pro zpracování mezd v České republice.
  2. Je otevřený okolí – k přístupu Vám stačí pouze internetový prohlížeč.
  3. Má stejně intuitivní procházení jako webové stránky, na které jste zvyklí.
  4. Už nikdy nemusíte sledovat neustálé legislativní změny – Vema to dělá za Vás.
  5. Získáte širokou databázi personálních údajů a dokumentů usnadňujících řízení.
  6. Jistě Vás potěší i automatické hlídání Vámi vybraných personálních událostí.

Řešení pro všechny týmy

Informační systém Vema nabízí úplné řešení na podporu procesů řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky. Využívá ho už okolo 7 000 tuzemských organizací různých velikostí. Podle statistik má softwarem Vema zpracovanou mzdu každý 11. pracovník v České republice.

Systém Vema pro řešení mezd a personalistiky doporučuje například Jana Exnerová, účetní společnosti s ručením omezeným BYTASEN: „Znám i jiné programy, ale Vema je z nich pro zpracování mzdového účetnictví a personalistiky nejlepší. Pracuji s ní už více než deset let.“

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>