Živnostníci dávají přednost mBank

mBank je na českém trhu poměrně mladou retailovou bankou, která se specializuje na internetové bankovnictví. Své služby a produkty českým klientům nabízí od roku 2007. Její filozofií je bezpoplatková politika a transparentní přístup ke klientům. V současné době je mBank jednou z nejvýraznějších českých bank. Své služby zpřístupnila také živnostníkům, kteří jí dali přednost před drahými kamennými bankami. V mBank si totiž jejich financí skutečně váží a neukrajují jim z kont tisíce ročně prostřednictvím nesmyslných poplatků.

Její portfolio zahrnuje všechny produkty a služby, které jsou pro českou klientelu potřebné, takže i koncoví zákazníci dávají mBank přednost. Převody v rámci banky jsou okamžité a do ostatních bank se peníze převádí rychleji, než u zkostnatělé konkurence. Ke svým klientům přistupuje profesionálně a přátelsky. U mBank si můžete založit bankovní účet či spořící účet, požádat o spotřebitelské úvěry, kreditní kartu či hypotéku. Pro živnostníky je připraven výhodný podnikatelský účet, možnost spoření a také podnikatelský úvěr. Vše bez zbytečných poplatků. Právnické osoby jako s.r.o. nebo a.s. mají ovšem zatím u mBank smůlu. Pro ně zatím vhodný produkt nepřipravila.

Proč být u mBank?

Existuje hned několik důvodů, proč využít služeb této banky. V první řadě vás nadchne skutečnost, že si banka neúčtuje zbytečné poplatky, jako například za vedení účtu, za příchozí platby či za vydání platební karty. Poráží svou konkurenci atraktivními cenami produktů a moderními postupy, které jsou založeny na efektivních obchodních modelech.

Banka má propracované internetové bankovnictví, díky němuž mají klienti neustále přehled nad svými financemi. Nové internetové bankovnictví nabízí náhled budoucích výdajů, přehledné grafy a intuitivní ovládání. Je možné si zjistit stav financí také prostřednictvím telefonu, případně navštívit finanční centrum či mKiosek. A probrat vše osobně.

Půjčka mBank – nejvýhodnější půjčka na trhu

Stěžejním produktem portfolia je půjčka, která byla již potřetí označena nejlevnější půjčkou na trhu. mBank nabízí své půjčky bez zbytečných poplatků a umožňují bezplatně složit mimořádné splátky či předčasně úvěry splatit nyní dokonce s garancí nejlepšího úroku po celou dobu splácení.

Chcete-li si sjednat půjčku, nemusíte nikam chodit. Pokud jste již klientem této banky, vše se dá vyřídit z pohodlí vašeho domova v rámci internetového bankovnictví. Během několika minut je vám půjčka schválena. Financování podnikání proto nebylo nikdy jednodušší. Už dopředu víte, kolik je vám banka ochotna půjčit a nemusíte se zbytečně doprošovat.

Ať už vás zajímá kreditní karta, půjčka, osobní účet, hypotéka či jiný produkt, obraťte se na moderní banku mBank, která vám vždy svými službami vyhoví.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>