Právo a nemovitosti

Štítky: ,

Zacházení s nemovitostmi se dotkne většinou alespoň jednou za život každého člověka v privátním životě, podnikatelé se s nakládáním s nemovitostmi setkávají podstatně častěji.

V osobním životě řešíme bydlení, můžeme si byt pronajmout, koupit, později postavit nebo koupit dům, časem pak byt nebo dům prodáváme. Může nastat i opačný případ, máme byt nebo dům, který nevyužijeme sami nebo si ho přímo jako investici pořídíme, a v takovém případě hledáme bezpečný způsob, jak byt pronajmout.

Podnikatel buď podniká ve vlastních prostorách anebo si výrobní nebo kancelářské prostory pronajímá, dokonce může být přímo předmětem jeho podnikání obchod nemovitostmi.

Ve všech zmíněných případech jsou základem jednání protistran smlouvy, které by měly být náležitě právnicky ošetřené. Pokud totiž právě ve smlouvách týkajících se nemovitostí uděláme chybu, kterou protistrana odhalí a zneužije, můžeme se dočkat velkých finančních ztrát.

Aby se vyvarovali fatálních chyb, obracejí se jak privátní klienti, tak podnikatelé na služby odborných poradenských firem specializovaných na právo nemovitostí. Jednou z nich je také advokátní kancelář Maur Legal, která disponuje erudovanými odborníky a poskytuje své právní služby jak soukromým osobám, tak firmám. Tato advokátní kancelář poskytne odborné poradenství nejenom při přípravě nebo posouzení smluv, ale také zastupuje své klienty při případných sporech s protistranou, poskytuje komplexní právní podporu developerům při jejich developerské činnosti a další služby.

S problémy z oblasti práva nemovitostí se na Maur Legal s.r.o můžete obrátit s důvěrou, dostanete kvalitní služby rychle, za dobré ceny a vždy s důrazem na Vaše individuální potřeby a požadavky.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>